ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

SANDALYECİ YUSEM Mobilya ailesi olarak, 1993’den itibaren sektöründe sahip olduğu deneyim ve kazanımlarla, müşterilerinin beklentilerine düzgün ve kaliteli hizmetle karşılık vermeyi kendine Misyon edinmiş bir firmadır.

Firmamız masa, sandalye, koltuk, 3D tasırım ve proje uygulaması ile anahtar teslimi proje takibi yaparak sektörde hizmetlerine devam etmektedir.

Ağırlıkta toptan satış olmak üzere, başta Türkiye ve Dünyanın önde gelen mobilya Firmaları ile beraber çalışmaktadır.

Kalite ve işlevselliğin ön planda olduğu ürünlerimizin hazır hale gelmesinde çeşitli aşamalar vardır.

En yeni modern tasarımları oluştururken ARGE ye önem verip sektörde öncü olmaya devam eden firmamız, kendi alanında tek ve rakipsiz bir dünya markası olma vizyonu ile hareket etmektedir.

Üretimdeki esaslar kalite, işlevsellik, ürünün rahat kullanımı ve hızlılıktır. Bunlarıda bünyesindeki deneyimli, yenilikci personel kadrosu ile firmamız yerine getirmektedir.

Toptan satış için stokları bulunan firmamız ürünlerinin garantisini vermekle beraber bir satış sonrası destek ekibini de bünyesinde bulundurmaktadır.

 

VİZYONUMUZ

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünler oluşturmak, Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerle buluşturup, müşterilerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle kullanacağı ortamlarda sunarak, sektöründe en beğenilen ve tercih edilen marka olmak.

 

MİSYONUMUZ

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: